Kozmetika

OŠETRENIE AKNÓZNEJ PLETI

 Akné patrí medzi najznámejšie ochorenie kože. Najčastejšie sa vyskytuje v oblasti tváre, krku, ramien ale aj chrbta. Postihuje ako  dievčatá tak aj chlapcov, najmä v pubertálnom veku a môže trvať až do neskorej dospelosti. Existujú rôzne stupne akné od ľahšej formy az po tú najťažšiu, ktorá môže mať za následok doživotné zjazvenie vašej pleti. A práve preto sa ľuďom trpiacim akné  doporučuje zvýšená starostlivosť o pokožku. Pravidelné sedenia u kozmetičky vám môžu výrazne pomôcť zredukovať nielen nečistoty na vašej tvári ale aj znížiť možnosť zhoršenia vášho typu akné. 

FARBENIE MIHALNÍC A OBOČIA

obľúbená kozmetická  procedúra, vďaka ktorej dosiahnete zvýraznenie potrebných detailov vašej tváre. Farbenie trvá zhruba od 15-25 minút, v závislosti od požadovaného farebného odtieňa obočia a mihalníc.
Farbou  sa  vyplnia  linky po chýbajúcom obočí a zaujímavo zvýraznia krátke mihalnice.

MASÁŽ TVÁRE A DEKOLTU

Masáž tváre je ako gymnastika pre tkanivo. Pleť sa vyhladí, pôsobí odpočinuto, kontúry sa spevnia a celá pleť sa rozžiari. Výsledok je viditeľný okamžite, samozrejmosťou je, že masáž je veľmi príjemná a upokojujúca. Je to balzam pre dušu. Dopraje Vám pocit odpočinku, prekrví a omladí vašu pleť. Pravidelná masáž tváre a dekoltu výrazne odďaľuje proces starnutia pokožky a tvorbu vrások.

 

LYMFOMASÁŽ TVÁRE A DEKOLTU

Špeciálna masáž zameraná na odbúranie škodlivých (toxických) látok z lymfatických kanálikov. Je neoddeliteľnou súčasťou face liftingu, nakoľko toxické látky nahromadené v lymfatických kanálikoch sa môžu rýchlo a účinne vyprázdniť.

MIKROMASÁŽ OČNÉHO OKOLIA

Masáž očného okolia je zameraná na citlivé očné okolie, na jeho relaxáciu, na omladenie pokožky očí a v neposlednom rade na skľudnenie a uvoľnenie unavených očných svalov, ktoré sú následkom jednostrannej námahy pri práci , hlavne pri práci s počítačom.

Celá masáž trvá príjemných 20 minút a pomôže Vám aspoň na chvíľu uniknúť od každodenného stresu.

TRVALÁ NA MIHALNICE

Máte problém s krátkymi, rovnými a nevýraznými mihalnicami?

Všetky tri nedostatky odstránite jedným rozhodnutím – dať si spraviť trvalú na mihalnice. Vaše oči získajú zvodný pohľad.

PARAFÍNOVÉ ZÁBALY TVÁRE A RÚK

Parafínové zábaly predstavujú procedúru, ktorá kombinuje zdravotné aj estetické účinky , pôsobia ako mini-sauna. Využíva sa pozvoľné predávanie suchého tepla z parafínu na hĺbkové prehriatie. V dôsledku toho dochádza k zlepšeniu prekrvenia ošetreného miesta a tým k stimulácii a regenerácii

Parafínové zábaly majú blahodárny účinok, cítite sa uvoľnene, účinok je rýchly a dostavuje sa okamžitý kozmetický efekt – pokožka je zamatovo hebká.

KOZMETICKÝ ULTRAZVUK

V kozmetickej praxi je to jediná technika, ktorou môžeme transportovať výživné a hydratačné látky hlboko do pokožky.

Na pokožke ošetrovanej ultrazvukom sa zmení tlak v tkanive, nakoľko ultrazvuk dáva do pohybu mobilné častice tkaniva. Medzi časticami dochádza k treniu a následne tým sa vytvára teplo v hĺbke tkaniva. Súbežne sa odohráva aj biochemická mikromasáž na úrovni buniek. Spomínané dve reakcie – teplo a mikromasáž, zlepšujú metabolizmus buniek a ich zásobovanie výživovými látkami. Zvyšuje sa priedušnosť bunečnej membrány, napomáha vylučovaniu toxických látok a prúdeniu lymfy. Po každom ošetrení ultrazvukom bunky pokožky môžu prijímať a uskladňovať väčšie množstvo vody.

Aplikácia ultrazvuku je nevyhnutnou súčasťou protivráskového programu. Ultrazvuk sa využíva aj pri ošetrení akné a lymfodrenáži . Pokožka ostáva dlhodobo napnutá, svieža, prekrvená a dobre hydratovaná.

DEPILÁCIA

Ide o odstraňovanie nežiaducich chĺpkov pomocou teplého vosku.  V našom salóne robíme depiláciu hornej pery, tváre, depiláciu rúk, nôh ako i celého tela.
Chĺpky po depilácii sú zoslabené, jemnejšie a mnohé vôbec nenarastú.

PERMANENTNÝ MAKE-UP OBOČIA - 3D PMU

Aplikácia permanentného make-upu tetovacími kozmetickými farbami je úkon založený na mikroimplatnácii pigmentu do pokožky.

Touto metódou sa čepielkou aplikuje vybraný pigment do pokožky v smere prirodzeného rastu obočia čím sa zachováva a rešpektuje rast obočia.

Táto technika vychádza z modifikácie starého tetovacieho umenia, pričom základný rozdiel spočíva v hĺbke implantácie pigmentu iba do pokožky, spodnej časti bazálnej vrstvy a používajú sa ľahké farbivá na prírodnej báze, ktoré sa postupne, prirodzeným spôsobom odbúravajú.

SLUŽBY V OBLASTI VIZÁŽE

Ponúkame slávnostné líčenie tváre pre spoločenské akcie (stužkové, plesy) a taktiež dokonalý svadobný make-up. Pre slávnostné líčenia používame dekoratívnu kozmetiku renomovaných svetových značiek .

Salón Nella

 

SNP 1487/146 – DOM SLUŽIEB

POVAŽSKÁ BYSTRICA

Fakturačné údaje

 

IČO: 32 901 135

DIČ: 102 313 7445

Kontakt

 

Tel: 0903 817 428

Mail: iva.cabalova@gmail.com

Otváracie hodiny:

 

Pon., Štv - 8ºº- 15ºº

Ut., Str., Pia - 12ºº - 18ºº

 

Array